Incola - GrönåshemmetGrönåshemmet, Västra Grönåsvägen 32, 820 40 Järvsö
Tel. 0651-470 20, Fax. 0651-300 507, info@incolaab.se

Behandlingsteamet består av behandlingsassistenter, Socionomer, Familjeterapeut och specialpedagoger som hela tiden arbetar utifrån ett lösningsinriktat förhållningssätt.

Vi har HAP-terapeuter och är ADDIS- och ADHD-utbildade.

Magnus Träff
VD & Ägare
Tel 070-333 90 16
magnus.traff@incolaab.se

Tove Sjöberg med Inez

Tove Sjöberg
Föreståndare familjeterapeut
Tel: 070-346 7 740
tove.sjoberg@incolaab.se

MonaLie Malm

MonaLie Malm
Behandlingsassistent
HAP-teraput
monalie.malm@incolaab.se

Hamid Saniji
Behandlingsassistent
Tolk, Trauma
hamid.saniji@incolaab.se

Lars Rehnberg

Lars Rehnberg
Behandlingsassistent
Beroendeterapeut
Lars.Rehnberg@incolaab.se

Birger Sjöberg

Birger Sjöberg
Behandlingsassistent
Skolassistent
Birger.Sjoberg@incolaab.se

Anna Lärka med Jocke

Anna Lärka
Behandlingsassistent
ADDIS ung, ART Terapeut
anna.larka@incolaab.se

Josefin Carlsson med Nix och Yim

Josefin Carlsson
Behandlingsassistent
Undersköterska, HAP-terapeut
josefin.carlsson@incolaab.se

Anton Wingård, behandlingspedagog och KBT-coach

Anton Wingård
Behandlingspedagog och KBT-coach
anton.wingard@incolaab.se

Ulf Nygårdh, vaktmästare och behandlingspedagog

Ulf Nygårdh
Vaktmästare och behandlingspedagog
ulf.nygardh@incolaab.se

Helena Udd med Bannie behandlingspedagog

Helena Udd
Behandlingspedagog
helena.udd@incolaab.se

Emma Lofterud, behandlingspedagog

Emma Lofterud
Behandlingspedagog
emma.lofterud@incolaab.se